Аваков оголосив про великий набір до кіберполіції

236
2 хвилини
Аваков оголосив про великий набір до кіберполіції
Українська кіберполіція переходить на новий рівень роботи й оголошує великий набір фахівців.

Про це в п'ятницю, 25 вересня, заявив глава МВС Арсен Аваков, передає пресслужба відомства.

За словами міністра, сьогодні до лав кіберполіції запрошуються «сміливі, яскраві, мотивовані й креативні фахівці, які готові боротися й захищати Україну».

Аваков зазначив, що за останні п'ять років кількість кіберзлочинів збільшилася у 2,5 рази, а кіберпростір став п'ятою сферою ведення бойових дій.

«На жаль, Україна опинилася на передовій цієї нової війни. Агресія з боку Російської Федерації відбувається не тільки у вигляді військових дій, інформаційних компаній і економічних диверсій, а й у вигляді жорсткої кібервійни», — заявив він.

Як повідомив глава МВС, для ефективної протидії кіберзлочинності планується створити інтеграційний майданчик, який забезпечить максимальну синергію української екосистеми безпечного кіберпростору.

«Крім того, кіберполіція переходить на новий рівень. Її діяльність, крім безпосередньої боротьби з кіберзлочинністю, буде спрямована на виявлення і прогнозування можливих кіберзагроз, в тому числі з використанням штучного інтелекту; надання партнерам інформаційно-консультативної підтримки; вироблення в міжнародній кооперації механізму протидії чинним та потенційним загрозам, у тому числі глобальним», — підкреслив глава МВС.

Читайте також: За підозрюваного в корупції нардепа Юрченка внесли 3 млн грн застави
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...