Антикорупційний комітет підтримав законопроєкт Разумкова

288
2 хвилини
Антикорупційний комітет підтримав законопроєкт Разумкова
Парламентський комітет з питань антикорупційної політики рекомендував ВРУ ухвалити за основу та в цілому законопроєкт щодо відновлення е-декларування, поданий головою ВРУ Дмитром Разумковим. Про це повідомляє УНН.

«Рекомендувати включити до порядку денного четвертої сесії ВРУ. Визнати таким, що відповідає вимогам антикорупційного законодавства, рекомендувати за основу і в цілому», – сказала заступниця голови комітету Галина Янченко, поставивши таку пропозицію на голосування.

Члени комітету підтримали дану пропозицію щодо законопроєкту №4304 щодо відновлення електронного декларування, який був внесений у ВР Спікером парламенту Дмитром Разумковим.

Зазначається, що законопроєкт Президента Зеленського щодо звільнення суддів КСУ на засіданні комітету не розглядали.

Нагадаємо, КС оприлюднив рішення від 27 жовтня, яким визнав неконституційними повноваження Національного агентства з протидії корупції (НАЗК) з контролю і перевірки декларацій, відкритого цілодобового доступу до реєстру декларацій, проведення моніторингу способу життя, а також низку положень закону України «Про запобігання корупції». Глава НАЗК Олександр Новіков повідомив, що Агентство через рішення КС увечері 28 жовтня закрило реєстр електронних декларацій.

У зв'язку з цим президент України Володимир Зеленський увечері 29 жовтня ініціював термінове засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО). За підсумками засідання РНБО було в терміновому порядку було зібрано засідання Кабінету міністрів України в Офісі президента. Кабінет міністрів України на своєму позачерговому засіданні на виконання рішення РНБО прийняв розпорядження, яким зобов'язав НАЗК невідкладно відновити доступ громадян до реєстру декларацій чиновників і забезпечити механізм їх спецперевірки. 30 листопада НАЗК відновило роботу Єдиного державного реєстру електронних декларацій.

Читайте також: Депутати принесли до КСУ заяву зі зверненням до суддів подати у відставку
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...