«Жовта» зона епідемічної небезпеки в Україні розширилася до чотирьох областей

176
1 хвилина
«Жовта» зона епідемічної небезпеки в Україні розширилася до чотирьох областей
«Жовта» зона епідемічної небезпеки в Україні розширилася до чотирьох областей. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я, повідомляє УНН.

«Жовтими» знову стали Закарпатська та Чернівецька області, які ще вчора були у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки.

У Закарпатській області стабілізувався коефіцієнт виявлення випадків інфікування: із 20,6% до 19,6%. Норма для «зеленої» зони — менше ніж 20%. Все, що вище, свідчить про погіршення епідситуації.

У Чернівецькій знизився рівень госпіталізацій: із 59,6 до 58,5. Норма для «зеленої» зони — менше ніж 60 на 100 тис. населення.

Станом на 26 листопада у «жовтій» зоні чотири області України: Закарпатська, Кіровоградська, Тернопільська та Чернівецька. У «помаранчевій» дві: Полтавська та Харківська.

У «червоній» зоні 19 регіонів України: місто Київ, Волинська, Вінницька, Запорізька, Одеська, Донецька, Херсонська, Дніпропетровська, Сумська, Рівненська, Миколаївська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

Читайте також: За минулу добу 273 875 людей вакциновано проти COVID-19 в Україні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...