Зеленський вимагає, щоб Україна в числі перших закупила вакцину від COVID-19

233
1 хвилина
Зеленський вимагає, щоб Україна в числі перших закупила вакцину від COVID-19
Президент України Володимир Зеленський під час наради в Офісі з представниками уряду, представниками відомств, що займаються протиепідеміологічної ситуацією, а також правоохоронцями заявив, що Україна повинна бути однією з перших країн, яка закупить вакцину від коронавируса. Про це повідомляє прес-служба ОП.

«Наші дипломатичні контакти і світові ресурси повідомляють про те, що вакцину виробляють вже в декількох країнах. Навіть якщо вона буде готова в наступному році, Україна повинна бути серед перших країн, які зможуть закупити вакцину. Ми повинні думати про це вже зараз. Весь світ вибудовується в чергу», —  розпорядився глава держави.

У відповідь на вимогу президента міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що з цього питання проводяться консультації та підтримується контакт з компаніями і дипломатами різних держав.

Раніше повідомлялося, що вакцина проти коронавірусу, яка розробляється у співпраці вчених Оксфордського університету з компанією «AstraZenec», під час першого етапу тестування на людях продемонструвала свою безпеку і ефективність.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...