Закарпатська область посилює карантин

145
2 хвилини
Закарпатська область посилює карантин
У Закарпатській області на територіях населених пунктів, де склалася неблагополучна епідемічна ситуація, прийняли рішення про запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів. Про це повідомила пресслужба Закарпатської обласної державнох адміністрації, пише ZIK.

«Регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення щодо введення на територіях населених пунктів області, де склалася неблагополучна епідемічна ситуація додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів у відповідності до статті 32 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб“», — йдеться в повідомленні.

Вводяться наступні обмеження:

  • робота закладів громадського харчування (окрім адресної доставки та замовлення навинос);
  • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • діяльність непродовольчих ринків;
  • робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
У регіоні не дозволятиметься проведення масових заходів, окрім офіційних. Щодо дистанційного навчання для школярів, то його теж запроваджують. Однак, учні 1-4 класів все ж навчатимуться в офлайн-форматі.

Окрім цього, наразі не вводитимуть обмеження для вʼїзду на територію області. 

«Ситуація в області критична, лікарні заповнені на 81%. Враховуючи тенденцію останніх днів у наших медичних закладах не залишиться жодного вільного ліжка. Попереду вихідні. Нам терміново потрібно розірвати цей ланцюг інфікування!»,  — зауважив очільник Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

Читайте також: Понад 50% українців підтримують запровадження «жорсткого» карантину при зростанні захворюваності на COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...