ВООЗ вважає, що кожен десятий житель Європи буде інфікований COVID-19 до кінця тижня

102
1 хвилина
ВООЗ вважає, що кожен десятий житель Європи буде інфікований COVID-19 до кінця тижня
Кожна десята людина в Європейському регіоні ВООЗ буде інфікована COVID-19 до кінця цього тижня. Про це на брифінгу у вівторок розповів директор регіональної організації Ганс Клюґе.

«Минулого місяця ми попередили, що до початку 2022 року може бути втрачено ще півмільйона життів, якщо ми не вживемо термінових заходів, — зазначив він. — Пройшов місяць, і ще 120 тис. людей померли, і регіон додав ще 10 млн випадків COVID-19 до свого рахунку. До кінця цього тижня кожна десята людина в Європейському регіоні буде інфікована COVID-19, що буде підтверджено лабораторними дослідженнями».

За його словами, у той час, як наближається кінець року і сезон свят, зареєстровані випадки смерті через COVID-19 досягли високого плато — близько 4 100 смертей на день, що вдвічі більше ніж 2 100 смертей на день наприкінці вересня 2021 року. Сукупна зареєстрована кількість смертей два тижні тому від COVID-19 у 53 країнах регіону перетнула позначку у 1,5 млн осіб.

«Показники реєстрації випадків захворювання збільшилися у всіх вікових групах, при цьому найвищі показники зараз спостерігаються у віковій групі від 5 до 14 років», — додав Клюґе.

Читайте також: У Нью-Йорку з 27 грудня вакцинація стане обов'язковою для всіх працівників
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...