ВООЗ скликає нараду для обговорення ситуації з новим штамом вірусу

1355
1 хвилина
ВООЗ скликає нараду для обговорення ситуації з новим штамом вірусу
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) скличе нараду, на якій обговорить інформацію про новий штам коронавірусу, який був виявлений у Великій Британії. Про це в Twitter у вівторок написав директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге, пише УНН.

«ВООЗ скличе (на нараду) країни-члени для обговорення стратегій тестування та зниження ризиків передачі (вірусу)», — написав він.

Він також зазначив, що: «Ми продовжуємо вивчати дані про спалах нової мутації COVID-19 — VUI — 202012/01. Що нам відомо на даний момент: вірус легше розповсюджується; важкість ще не ясна, посилення превентивних заходів має вирішальне значення».

«Обмеження подорожей для стримування спалаху є розумним, поки у нас немає кращої інформації. Повинні залишатися можливими ланцюжки поставок товарів першої необхідності і поїздки першої необхідності», — додав Клюге.

Чиновник резюмував, що: «Ніхто не буде в безпеці, поки усі не будуть в безпеці».

Нагадаємо, у Великій Британії виявлено новий варіант коронавірусу — за попередніми даними, він на 70% більш заразний, але не більш небезпечний. Про це повідомив прем’єр-міністр країни Борис Джонсон в ніч на неділю.

Читайте також: У Києві планують закрити новорічні локації через порушення карантину
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...