ВООЗ рекомендувала два нових препарати для лікування пацієнтів із COVID-19

478
2 хвилини
ВООЗ рекомендувала два нових препарати для лікування пацієнтів із COVID-19
Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендувала використання двох нових препаратів для лікування пацієнтів із COVID-19. Про це йдеться в опублікованому у п'ятницю пресрелізі організації.

Baricitinib (Баріцітініб) — препарат від компанії Eli Lilly and Company під торговою назвою Olumiant, що застосовується також у випадках ревматоїдного артриту, і Sotrovimab (Сотровімаб) — засіб на основі моноклональних антитіл від британської фармацевтичної компанії GlaxoSmithKline Xevudy отримали підтримку експертів ВООЗ для лікування COVID-19 випадків захворювання у всьому світі.

В організації зазначили, що штам «Омікрон», що швидко поширюється, знижує ефективність багатьох чинних варіантів лікування коронавірусу і вимагає пошуку нових рішень.

Фахівці ВООЗ рекомендували застосування препарату Баріцітініб у поєднанні з кортикостероїдами для пацієнтів із тяжкою формою захворювання. Результати досліджень, засновані на нових даних семи циклів випробувань за участю понад 4 тис. пацієнтів із середньою та тяжкою формами захворювання, показують, що препарат може покращити показники виживання та знизити потребу у використанні апарату для штучної вентиляції легень у тяжкохворих пацієнтів без збільшення кількості побічних ефектів.

Баріцітініб має таку ж дію, як і інші ліки проти артриту, тому у ВООЗ уточнили, що у разі однакової доступності аналогів препарату слід вибрати один, виходячи з вартості, доступності та клінічного досвіду.

Експерти ВООЗ також умовно рекомендують застосування Сотровімаб у пацієнтів з легким перебігом захворювання. Водночас в організації вже відзначали невизначену ефективність лікування моноклональними антитілами, які є лабораторними сполуками, що імітують природний захист організму проти нових штамів захворювання, у тому числі «Омікрону».

Читайте також: У Німеччині дозволили бустерні щеплення від коронавірусу для неповнолітніх
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...