Велика Британія першою у світі розпочинає масову вакцинацію від COVID-19

135
1 хвилина
Велика Британія першою у світі розпочинає масову вакцинацію від COVID-19
Велика Британія першою у світі сьогодні, 8 грудня, розпочне масову вакцинацію від коронавірусної інфекції вакциною компаній Pfizer/BioNTech.

Як повідомляє CNN, вакцинація розпочнеться в Англії, Уельсі та Шотландії. Північна Ірландія заявила, що розпочне введення вакцини на початку тижня, але не уточнила, у який саме день.

Видання зазначає, що за процесом, який ускладнюється необхідністю зберігати вакцину Pfizer/BioNTech при -70 градусах за Цельсієм і давати кожному пацієнту дві дози з інтервалом у три тижні, «буде пильно спостерігати весь світ».

Офіційні представники охорони здоров'я Великої Британії очікують до кінця грудня отримати до 4 мільйонів доз вакцини Pfizer/BioNTech, яка забезпечує до 95% захисту від COVID-19.

На сьогодні уряд придбав 40 мільйонів доз вакцини Pfizer/BioNTech, чого вистачить для щеплення 20 мільйонів людей, або третини населення країни. Загалом у Великій Британії проживає понад 66 мільйонів людей.

У пріоритеті вакцинація людей, старших за 80 років, і медичних працівників. Тож першими вакцину отримають жителі будинків для літніх людей і працівники хоспісів.

Читайте також: У ВООЗ виступили проти примусової вакцинації від коронавірусу

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...