Вакцинація від COVID-19 в Україні стартує 24 лютого - Ляшко

36
1 хвилина
Вакцинація від COVID-19 в Україні стартує 24 лютого - Ляшко
Вакцинація від COVID-19 в Україні стартує вже завтра, 24 лютого. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я — головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу у вівторок, 23 лютого, передає УНН.

«Вакцинацію плануємо розпочати вже завтра (24 лютого — ред.) після доставки перших партій, з постійним нарощуванням потужностей та розгортанням якомога більшої кількості точок та пунктів щеплення», — розповів Ляшко.

За його словами, вакцинація буде відбуватися на першому етапі на одній платформі, тобто тільки мобільними бригадами, з другого етапу запускають дві платформи — це мобільні бригади та пункти щеплення.

Також Ляшко повідомив, що перша партія вакцини проти коронавірусу вже доставлена на склад «Укрпромпостач», і на цьому складі проходить вхідний контроль.

«Після завершення вхідного контролю згідно з розподілом МОЗ партія вакцини буде розфасована для кожної з областей для нашої країни. І завтра з самого ранку 11 автомобілів вирушать в подорож та будуть доставляти вакцину до обласних складів. Разом з вакциною будуть доставлені шприци для ін’єкцій та бокси безпечної утилізації шприців, а також роздаткові матеріали — інформована згода на щеплення і агітаційні матеріали», — розповів Ляшко.

Читайте також: Україна зареєструвала вакцину Pfizer проти COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...