Вакцинація вакциною Pfizer розпочнеться 18 квітня з Київської області — Ляшко

48
1 хвилина
Вакцинація вакциною Pfizer розпочнеться 18 квітня з Київської області — Ляшко
Вакцинація від COVID-19 вакциною виробництва Pfizer/BioNTech розпочнеться 18 квітня з Київської області, 19 квітня — в усій Україні, повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

«Цією вакциною насамперед прищеплюватимуть персонал і жителів будинків престарілих, потім — працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників», — розповів він агентству «Інтерфакс-Україна» в п’ятницю.

Ляшко пояснив, що вакцини буде розподілено по 1170 доз до кожної з областей та Київ. Разом із ними розвезуть розчин для їх розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів.

На обласних складах заморожені вакцини зберігатимуться в термоконтейнерах із сухим льодом, які забезпечують підтримання температури -60 °C. Звідти партії заздалегідь розмороженої вакцини забиратимуть працівники мобільних бригад або інші фахівці, які доставлятимуть її в місця проведення вакцинації в термоконтейнерах із температурним режимом від +2 °C до +8 °C. Мобільна бригада має використати отриману партію вакцини протягом 120 годин із моменту розмороження.

Читайте також: МОЗ України очікує фінального рішення ЄС щодо імунних паспортів — Степанов
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...