В Європейському регіоні ввели 1 млрд доз вакцин проти коронавірусу

56
1 хвилина
В Європейському регіоні ввели 1 млрд доз вакцин проти коронавірусу
Один мільярд доз вакцини проти COVID-19 введений в Європейському регіоні ВООЗ. Про це повідомляється в пресрелізі ВООЗ.

«Перший мільярда доз в Європі — важлива віха, але потрібно ще багато зробити. Історія перевіряє нас цієї пандемією. Рішучі та колективні дії приведуть до успіху, а дії поодинці — до провалу, — наводяться в заяві слова директора бюро Ганса Клюге. — Поки пандемія не закінчиться, ми повинні працювати як одна команда, щоб убезпечити себе та один одного».

Метою ВООЗ, як і раніше, є досягнення 70% охоплення імунізацією для стабілізації кризи. На думку експертів ВООЗ, очевидна невідкладність прискорення вакцинації, бо зростання інфікування спостерігається серед нещеплених людей. «Переважна більшість людей, госпіталізованих через COVID-19, не пройшли повний курс вакцини проти COVID-19. У багатьох країнах з високим рівнем вакцинації в останні тижні спостерігався сплеск захворюваності, але це не призвело до настільки ж високого рівня госпіталізацій, що, без тіні сумніву, свідчить про незаперечну користь вакцин в запобіганні важких захворювань і смерті», — зазначено в повідомленні.

ВООЗ підтримує справедливий розподіл доз всередині регіону та за його межами, сприяючи обміну інформацією про постачання і наявності вакцин, а також співпраці в цій галузі через COVAX та інші механізми.

Читайте також: В Індії використали понад 1 млрд доз вакцин від коронавірусу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...