В уряді назвали добову кількість хворих на COVID-19, за якої локдаун можуть ввести ще до 8 січня

112
1 хвилина
В уряді назвали добову кількість хворих на COVID-19, за якої локдаун можуть ввести ще до 8 січня
Кабінет міністрів може посилити карантинні обмеження в Україні раніше 8 січня у разі, якщо щодня виявлятимуть 32-35 тисяч нових хворих на COVID-19.

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в етері «Україна 24».

«Зараз ми говоримо про цифру 32-35 тисяч хворих за день. Але треба розуміти, скільки було запроваджено ліжок COVID-пакету, скільки ліжок було забезпечено киснем і скільки лікарень було залучено до подолання коронавірусної інфекції», — розповів він.

Однак він звернув увагу на те, що окрім виявлених хворих важливо ще оцінювати кількість госпіталізованих. З його слів, уряд постійно збільшує ліжко-фонд. Міністерство охорони здоров’я працює над тим, щоб, у разі необхідності, довести його до 90 тисяч.

«У нас постійно збільшується кількість ліжок з забезпеченим киснем, стоїть завдання до кінця року вийти на понад 40 тисяч, а в перспективі — на 75 тисяч, якщо буде 90 тисяч ліжко-місць залучено в ковідному пакеті», — додав він.

Раніше голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький заявляв, що уряд може запровадити локдаун в Україні раніше ніж 8 січня, як це узгоджено наразі. Усе залежатиме від епідситуації та навантаження на медичну систему.

Читайте також: Україна отримала від ОАЕ 25 тисяч експрес-тестів на COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...