В Україні поки не виявили нових COVID-штамів з Британії, Бразилії чи ПАР – Ляшко

58
1 хвилина
В Україні поки не виявили нових COVID-штамів з Британії, Бразилії чи ПАР – Ляшко
В Україні на сьогодні не виявлено нових штамів коронавірусної хвороби походженням з Великої Британії, ПАР чи Бразилії. Про це під час брифінгу у п’ятницю, 26 лютого, повідомив заступник міністра охорони здоров’я — головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає УНН.

«Секвенування геному коронавірусу, який циркулює на території нашої країни, сьогодні не підтвердив наявність „британського“, „південноафриканського“ або „бразильського“ походження мутацій», — сказав Ляшко.

З його слів, про відповідні результати свідчать отримані перші результати зразків з німецької клініки «Шаріте», куди направляли на дослідження біоматеріал, відібраний у хворих в Україні.

«Ми очікуємо на наступному тижні результати проведеного всередині країни секвенування, де будуть досліджені зразки від тяжкохворих, відібрані в Івано-Франківській області, і будемо знати, чи циркулюють у нас минулі штами, чи вже є нові штами, які призводять до зростання кількості випадків коронавірусної хвороби», — додав головний санлікар.

Читайте також: У МОЗ озвучили кількість вакцинованих на другий день вакцинації
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...