В Україні набули чинності оновлені зони карантину

170
2 хвилини
В Україні набули чинності оновлені зони карантину
Сьогодні, 9 листопада, в Україні набуло чинності нове карантинне зонування. Зокрема, у червоній зоні знаходяться 13 обласних центрів. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«З урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій на територіях, де встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановлено обмеження з переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"», — йдеться у повідомленні.

Відтак, у червону зону увійшли: Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Кропивницький, Чернівці та Чернігів.

Як зазначається, дозволено продовження роботи громадського транспорту, ТРЦ і магазинів в Івано-Франківській, Полтавській, Миколаївській, Харківській та Хмельницькій областях. Також там допускається робота шкіл, коледжів, ВНЗ.

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування.

У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській та Чернігівській областях дозволяється посадка пасажирів у транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

До помаранчевої зони увійшли всі інші регіони.

Тут забороняється робота хостелів, турбаз та ін. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 кв. метрів, установ культури.

Забороняються масові заходи за участю більше ніж 20 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 07:00.

Читайте також: Степанов назвав умови припинення самоізоляції через наявність COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...