Українці, які перебувають в Польщі, зможуть отримати вакцину від COVID-19 безкоштовно

20
2 хвилини
Українці, які перебувають в Польщі, зможуть отримати вакцину від COVID-19 безкоштовно
Українці, які легально працюють в Польщі, зможуть вакцинуватися від коронавірусу безкоштовно. Про це запевнили в уряді країни, передає Польське радіо.

У зв’язку з початком в Євросоюзі вакцинації від коронавірусу на одному з телеканалів прозвучало запитання до голови канцелярії прем’єр-міністра Міхала Дворчика щодо вакцини для працівників з України, сотні тисяч яких працюють у Польщі.

«Кожна людина, яка легально проживає на території Республіки Польща, і це перебування регулюється, наприклад, за допомогою карти тимчасового або постійного проживання, може зробити щеплення. Тут немає обмежень, тому працівники з України чи інших країн зможуть вакцину отримати безкоштовно», – відповів очільник канцелярії прем’єра.

На запитання, чи вимагатиметься в таких випадках ще й дозвіл на роботу, Дворчик пояснив, що додаткових документів, окрім тих, які підтверджують, що дана особа має регульоване місце проживання в Польщі, вимагатися не будуть.

«Цим людям не потрібно мати додаткові документи, будь-який дозвіл на роботу чи посвідку про навчання, оскільки тимчасове перебування не завжди передбачає дозвіл на роботу в нашій країні», – нагадав він.

Дворчик також повідомив, що вакцина буде доступна кожному і що можна буде записатись на неї, навіть якщо людина не застрахована. Тому це стосується і бездомних людей, які зможуть зробити щеплення від коронавірусу.

Перша партія вакцини надійшла до Польщі у п’ятницю, вакцинація від COVID-19 розпочалась у неділю 27 грудня.

Читайте також: ВООЗ радить носити маски навіть тим, хто одужав від COVID
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...