Україна обговорила з ВООЗ спільну протидію пандемії COVID-19

46
1 хвилина
Україна обговорила з ВООЗ спільну протидію пандемії COVID-19
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив з регіональним директором ВООЗ Хансом Клюге підтримку України в протидії пандемії COVID-19. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу МЗС.

«15 грудня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прийняв директора Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ЄРБ ВООЗ) Ханса Клюге. Ключовими темами зустрічі стали підтримка України в протидії пандемії COVID-19 та доступ до ефективних, якісних та безпечних вакцин», — йдеться у повідомленні.

За словами Дмитра Кулеби, оновлена дворічна програма про співпрацю між Європейським регіональним бюро ВООЗ та Україною відкриває нові можливості залучення міжнародної підтримки для подолання епідемії коронавірусу в Україні.

«Високо ціную, що бюро визначило реалізацію програми одним зі своїх пріоритетів і вже розпочало практичну роботу. Ми прагнемо максимально задіяти потенціал ВООЗ для профілактики, лікування та якнайшвидшої вакцинації населення від COVID-19», — додав міністр.

Вказано, що Ханс Клюге запевнив, що ВООЗ тісно співпрацює з партнерами в Україні та за кордоном задля ефективної протидії пандемії COVID-19, подолання її соціально-економічних наслідків і зміцнення української системи охорони здоров’я.

Читайте також: Міносвіти рекомендує школам запровадити зимові канікули на період локдауну
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...