Україна готова до проведення вакцинації від COVID-19 на всіх етапах — Степанов

17
1 хвилина
Україна готова до проведення вакцинації від COVID-19 на всіх етапах — Степанов
Україна готова до проведення вакцинації від COVID-19 на всіх етапах, незалежно від закупленої вакцини. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент УНН.

«Для нас важливо, щоб вакцинація від COVID-19 проходила достатньо швидко, достатньо оперативно, достатньо чітко по всіх регіонах. Вакцинальна програма не повинна втручатися у рутинні програми імунізації населення, вони не можуть призупинятися. Залучення фахівців та пунктів щеплень — повинні бути створені та залучені додатково саме для потреб COVID-19. Я можу сказати, що Україна готова до проведення вакцинації по всіх етапах, незалежно від виду вакцини, яку ми отримуємо», — зазначив він.

За його словами, найближчим часом буде повідомлено про заключення договорів з компаніями-виробниками щодо отримання вакцини.

Нагадаємо, Україна очікує на перші поставки вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 за програмою COVAX у березні 2021 року, на фінальній стадії — підписання договорів з компаніями-виробниками вакцин, за якими у лютому в Україну зможуть доставити вакцину і почати «масштабну вакцинацію».

Читайте також: Степанов анонсував закупівлю до 200 тис. доз вакцини від COVID-19 вже у лютому
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...