У зв'язку з появою нового штаму коронавірусу ВООЗ нагадала про вакцинацію

89
2 хвилини
У зв'язку з появою нового штаму коронавірусу ВООЗ нагадала про вакцинацію
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) нагадала необхідність вакцинації та дотримання санітарних заходів у зв'язку з появою нового штаму коронавірусу, виявленого на півдні Африки. Слід вживати заходів для зниження циркулювання інфекції, заявив у п'ятницю на брифінгу в Женеві офіційний представник Крістіан Ліндмайєр.

Хоча про новий варіант коронавірусу поки що «мало відомо», можна багато зробити для захисту населення від зараження, сказав він. «Важливо, щоб ми всі продовжили працювати над тим, щоб знизити циркулювання COVID-19. Потрібно, щоб було вакциновано більше людей, і необхідно також, щоб усі вживали й інших заходів для захисту», — сказав він.

«Передусім йдеться про носіння масок, про те, щоб уникати великих скупчень людей, про гігієну і провітрювання приміщень, коли це можливо, а також про інші заходи», — пояснив Ліндмайєр, додавши: «Чим більше циркулює COVID-19, тим більше можливостей у вірусу змінюватись, мутувати та створбвати різні форми».

Ліндмайєр повідомив, що під час наради в п'ятницю експерти Технічної консультативної групи ВООЗ з еволюції вірусів обговорять питання про те, до якої групи віднести виявлений на півдні Африки штам — до варіантів, що викликають стурбованість (VOC), або ж до варіантів, що викликають інтерес (VOI). Обговорюватиметься також графік подальших досліджень. За його словами, «потрібно кілька тижнів, щоб точно визначити деталі щодо цього варіанта, зокрема, наскільки він заразний».

Читайте також: Єврокомісія запропонує призупинити авіасполучення з Африкою через новий штам
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...