У ВООЗ попередили про ризик нової пандемії через неконтрольований прийом антибіотиків

213
1 хвилина
У ВООЗ попередили про ризик нової пандемії через неконтрольований прийом антибіотиків
Необережний прийом антибіотиків та противірусних препаратів населенням на тлі пандемії коронавірусу може в результаті призвести до іншої, набагато гіршої пандемії. Про це заявила представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Меліта Вуйнович, передає tut.by.

«Дуже важливе питання – антимікробні препарати, антибіотики. Якщо ми зараз не будемо обережно використовувати антибіотики, тоді після коронавірусу ми можемо зустрітися з набагато гіршою пандемією. А це пандемія мікроорганізмів, стійких до антибіотиків і противірусних препаратів», – сказала вона.

Вуйнович уточнила, що антибіотики потрібно приймати тільки за призначенням лікаря, а всі лікарі повинні лише дуже уважно дивитися рекомендації, потрібні їх приписувати чи не потрібно.

За словами Вуйнович, в такому випадку людям буде нічим лікуватися при зараженні інфекційними захворюваннями, оскільки антибіотики будуть неефективні.

«Навіть незважаючи на те, що ми майже перемогли зараз. Тому зараз нам дуже важливо зрозуміти, що коронавірус дав поштовх, щоб знову переглянути погляди на інфекційні захворювання як з боку лікарів, так і суспільства», – сказала вона.

Читайте також: Львів відмовився запроваджувати локдаун на новорічні свята
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...