У Вірменії продовжили карантин до 2021 року

459
1 хвилина
У Вірменії продовжили карантин до 2021 року
Уряд Вірменії оголосив карантин по всій території республіки з 11 вересня по 11 січня 2021 року.

Карантин встановлюється в зв'язку з оголошеною ВООЗ пандемією коронавірусу, напруженою ситуацією по всьому світу, широкомасштабним поширенням хвороби в Вірменії, попередженням ВООЗ про загрозу другої хвилі, необхідністю захисту населення, пояснили в уряді. Про це пише Інтерфакс.

Згідно з рішенням уряду, забороняється в'їзд до Вірменії через сухопутні кордони осіб, які не мають громадянства республіки, за винятком дипслужбовців, близьких родичів покійних, осіб, зайнятих у міжнародних перевезеннях вантажів. Всі особи, що в'їжджають, підлягають медогляду.

Громадські та масові заходи дозволені за участю не більше 60 осіб. Діяльність комерційних організацій, навчальних закладів регулюється наглядовим органом при дотриманні протиепідемічних заходів. Організація і проведення масових зібрань і мітингів дозволені при дотриманні заходів особистого захисту і дистанції між учасниками в 1,5 м. Всі жителі Вірменії зобов'язані мати при собі документи, що посвідчують особу.

У Вірменії в п'ятницю завершується оголошений з 16 березня і продовжений п'ять разів режим надзвичайного стану по коронавірусу.

У минулий четвер, 10 вересня, прем'єр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що ситуація з пандемією коронавірусу в країні поступово стабілізується, однак зберігається ризик погіршення в зв'язку з відкриттям загальноосвітніх шкіл.

Читайте також: У Раді пропонують запровадити обов'язкову вакцинацію для українців
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...