У ПАР кількість хворих на COVID-19 за добу скоротилася майже вдвічі

129
2 хвилини
У ПАР кількість хворих на COVID-19 за добу скоротилася майже вдвічі
Кількість нових випадків зараження коронавірусом в ПАР за останні 24 години склала 6381 у порівнянні з 11125 днем ​​раніше і 16366 дві доби тому. Про це повідомляється у звіті Національного інституту інфекційних захворювань (НДІЗ), розміщеному у понеділок на його порталі.

Найбільший приріст зараження продовжує відзначатися в столичній провінції Гаутенг — 4 488 в порівнянні з 7 929 за попередню добу. Переважна більшість хворих інфіковані штамом «Омікрон».

У лікарні з діагнозом COVID-19 було поміщено 175 осіб у порівнянні зі 135 днем ​​раніше. Загальна кількість госпіталізованих у зв'язку з коронавірусом становить 3517. Число летальних випадків за останні 24 години склало дев'ять проти одного випадка добу тому. Кількість хворих, у яких коронавірус перебуває в активній фазі, становить 86726. Минулої доби було зроблено 24159 ПЛР-тестів, частка позитивних результатів досягла 26,4%.

Член Ради медичних досліджень заявив, що новий штам легше передається, ніж попередні варіанти COVID-19, проте він викликає легші форми захворювання.

«Ми бачимо низку особливостей нинішньої хвилі коронавірусу, — заявив він у понеділок в ефірі місцевого телеканалу eNCA. — Так, до 80% хворих, яким потрібна госпіталізація, входить вікова група до 50 років. При цьому тривалість перебування в лікарні інфікованих значно скоротилася за у порівнянні з попередніми хвилями COVID-19. Також хворі практично не потребують лікування з використанням кисню».

Читайте також: У Франції закривають клуби та посилюють масочний режим
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...