У Нью-Йорку рекомендували всім жителям носити маски в приміщеннях

66
1 хвилина
У Нью-Йорку рекомендували всім жителям носити маски в приміщеннях
Влада Нью-Йорка випустила постанову, в якій настійно рекомендує всім жителям Нью-Йорка, незалежно від статусу вакцинації, носити захисні маски в приміщеннях. Про це повідомив у понеділок керівник управління охорони здоров'я Нью-Йорка Дейв Чокші.

«Сьогодні я випускаю бюлетень, у якому настійно рекомендується, щоб усі жителі Нью-Йорка носили маски весь час у приміщеннях та громадських місцях, таких як магазини, лобі будівель, офісів. Це також стосується всіх, хто вакцинований і хто перехворів на COVID-19», — сказав він на пресконференції.

Чокші зазначив, що вимога про носіння масок у громадському транспорті, школах та медичних закладах залишається в силі. Він додав, що міська влада в курсі побоювань про розповсюдження нового Омікрон-штаму коронавірусу, однак поки використовуватиме вже перевірені засоби стримування темпів поширення коронавірусу, які зараз застосовуються в мегаполісі.

У п'ятницю губернатор штату Нью-Йорк оголосила про введення у штаті режиму НС до 15 січня 2022 року у зв'язку зі зростанням випадків зараження коронавірусом. Це дозволить владі виділити фінансування на закупівлю додаткового обладнання та засобів захисту, збільшити місткість медичних закладів в умовах нестачі лікарняних ліжок та запобігти можливій нестачі медперсоналу.

Читайте також: Японська компанія має намір розробити вакцину від штаму «Омікрон»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...