У Норвегії дозволять вакцинувати від коронавірусу дітей 5-11 років за рішенням батьків

354
1 хвилина
У Норвегії дозволять вакцинувати від коронавірусу дітей 5-11 років за рішенням батьків
Влада Норвегії дозволить батькам за бажанням приймати рішення про вакцинацію від коронавірусу дітей 5-11 років, але не даватиме спільної рекомендації щодо щеплень для цієї вікової групи. Про це повідомила у п'ятницю голова норвезького МОЗ Інгвільд К'єркол.

«Діти дуже рідко серйозно хворіють, крім того, поки що у нас є лише обмежені знання про рідкісні побічні ефекти або побічні ефекти, які можуть з’явитися з часом. Індивідуальна користь для більшості дітей мала. І норвезький інститут охорони здоров’я не дає рекомендації про те, що всі діти 5-11 років повинні бути вакциновані. Поки ми відкриваємо можливість, щоб усі батьки та піклувальники отримали пропозицію вакцинувати своїх дітей, але потрібно це буде лише невеликій групі дітей», — зазначила вона.

Вона пояснила, що має на увазі дітей із хронічними захворюваннями, дітей із сімей, де є люди зі слабким здоров'ям, а також випадки, коли дитина перебуватиме в країні з більшою, ніж у Норвегії, поширеністю коронавірусу або зі складнішим доступом до медичних послуг.

Цього тижня влада послабила низку обмежувальних заходів для точок громадського харчування, занять спортом та публічних заходів. Більшість обмежень, однак, залишилися в силі. Зараз дві дози вакцини від коронавірусу отримали понад 70% жителів країни старше 12 років.

Читайте також: ВООЗ рекомендувала два нових препарати для лікування пацієнтів із COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...