У МОЗ заперечують, що робота «Медзакупівель» заблокована

39
1 хвилина
У МОЗ заперечують, що робота «Медзакупівель» заблокована
У Міністерстві охорони здоров'я заперечують блокування роботи державного підприємства «Медзакупівлі» через начебто недофінансування.

Про це на брифінгу 6 січня заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє hromadske.

«Зупинки немає — підприємство працює у штатному режимі. Його фінансовий план був затверджений ще 10 грудня та переданий "Медзакупівлям"», — зазначив міністр.

«Медзакупівлі» зверталися до МОЗ із проханням затвердити, крім плану використання бюджетних коштів на 2021 рік, паспорти бюджетних програм, бо це також блокує операційну діяльність підприємства. Проте, за словами Степанова, паспорти програм це суто технічні питання, які зазвичай затверджують до кінця січня.

«В Україні не затверджений ще жоден паспорт державної програми. Діяльність жодного підприємства чи міністерства не зупинилася і не може зупинитися через такі технічні речі», — каже очільник МОЗ.

Він додав, що бюджет на 2021 рік вступив у дію 28 грудня 2020 року, після цього і почали готувати документи для паспортів держпрограм.

Під час брифінгу Степанов також звинуватив директора підприємства Арсена Жумаділова «у підриві репутації України» через те, що він звинуватив МОЗ у затягуванні перемовин щодо вакцин проти COVID-19.

Читайте також: «Медзакупівлі України» заявили, що МОЗ блокує їхню роботу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...