У МОЗ очікують, що влітку кількість інфікованих коронавірусом зменшиться

211
1 хвилина
У МОЗ очікують, що влітку кількість інфікованих коронавірусом зменшиться
У МОЗ очікують, що COVID-19 буде сезонним захворюванням, і влітку кількість інфікованих коронавірусом зменшиться, повідомляє УНІАН. Про це заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко сказав в ефірі програми «Сніданок з 1+1».

Ляшко наголосив, що послаблення карантину відбудеться після стабілізації ситуації із захворюваністю. 

«Ми прописали етапи виходу з карантину, наразі у нас 5 етапів виходу з карантину, але все буде залежати від епідемічної ситуації. Ми розписали, якщо впродовж десяти днів коливання (числа хворих – редактор) в межах 5%, тестування роблять всім, хто цього потребує, — то ми готові переходити на інший етап», — зазначив він.

Як додав Ляшко, «якщо буде стрімке зниження захворюваності, бо ми все-таки очікуємо, що це буде сезонним захворюванням, і влітку у нас має зменшитись кількість випадків коронавірусної хвороби, то будемо приймати щоразу рішення, до якого етапу переходимо, пом’якшуючи карантин. Можливо, ми будемо перестрибувати через два або й через три етапи — все буде залежати від кількості випадків, які будуть реєструватись».


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...