У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією

246
1 хвилина
У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією
Станом на 10 грудня ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві.

Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень — на Сумщині, у Києві та на Запоріжжі. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у Сумській області — 841,9 (-), у місті Києві — 756,1 (+) та у Запорізькій області — 746,0 (+).

Найнижчий показник захворюваності: у Вінницькій області — 184,2 (-), у Кіровоградській області — 219,6 (+) та у Луганській області — 224,7 (+).

Читайте також: МОЗ очікує до 50% зниження кількості інфікованих коронавірусом під час жорсткого карантину
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...