У Кремлі кажуть, що Путін вирішив зробити щеплення від коронавірусу російською вакциною

24
1 хвилина
У Кремлі кажуть, що Путін вирішив зробити щеплення від коронавірусу російською вакциною
У Кремлі переконують, що президент Росії Володимир Путін вирішив вакцинуватися російським препаратом проти коронавірусу «Спутник V». Невдовзі він має сам про це повідомити.

Про це в ефірі телеканалу «Россия 1» сказав речник Путіна Дмитро Пєсков.

«Він сказав, що обов'язково зробить це сам (розповість про своє рішення вакцинуватися — ред.). Сказав, що робитиме щеплення, що він ухвалив таке рішення і просто чекав на завершення всіх формальностей», — каже Пєсков.

Зазначимо, що нещодавно виробник російської вакцини дозволив використовувати її для щеплення людей, старших за 60 років.

Пєсков також заявив, що рішення доньки президента увійти в групу добровольців для тестування російської вакцини — «особистий життєвий простір Путіна» і запропонував «залишити це йому».

«Він говорить про це, намагаючись продемонструвати рівень довіри до нашої вакцини і її надійність», — додав Пєсков.

У листопаді речник заявляв, що Путін поки що не може зробити щеплення вакциною «Спутник V», бо вона ще не ліцензована. Водночас вакцину вже отримало оточення президента, а препарат зареєстрували в Росії та постачають до інших країн. Серед вакцинованих, зокрема, і кум Путіна та народний депутат України Віктор Медведчук. Він заявив ще у жовтні, що разом із сім’єю зробив щеплення під час поїздки в анексований Крим.

Читайте також: Вдома Новий рік планують зустрічати 81% українців — опитування
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...