У Франції закривають клуби та посилюють масочний режим

85
2 хвилини
У Франції закривають клуби та посилюють масочний режим
Французька влада посилила заходи для боротьби з COVID-19, але найбільш жорстких кроків вдалося уникнути. Про це заявив у понеділок прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс за підсумками засідання Ради оборони, яке було присвячено ситуації із поширенням нового коронавірусу.

Він наголосив, що вірус активно поширюється територією країни та «необхідно посилити щит вакцинації». «Єдиний виняток, який ми робимо з принципу не обмежувати соціальну активність. Ми закриваємо дискотеки на чотири наступні тижні», — сказав глава уряду. Він уточнив, що цей захід діятиме з п’ятниці та триватиме до початку січня. Кастекс наголосив, що цей крок пов’язаний з тим, що коронавірус активно поширюється серед молоді, а «носіння масок дуже ускладнене в цих приміщеннях».

Він також зазначив, що з четверга у школах посилюється масочний режим, також запроваджуються обмеження на заняття рухомими видами спорту у закритих приміщеннях. Ще один захід стосується введення режиму віддаленої роботи протягом 2-3 днів на тиждень. Державним організаціям уряд рекомендує запровадити до трьох днів віддаленої роботи.

Водночас найбільш жорсткі заходи, такі як локдаун та комендантська година, не є актуальними, зазначив глава уряду.

За словами Кастекса, ключовим інструментом боротьби з пандемією залишається вакцинація. У цій сфері глава уряду озвучив заходи щодо прискорення вакцинації та ревакцинації дітей та літніх людей. Зокрема, особи віком 65 років та старші зможуть отримати бустерну дозу без попереднього запису, наголосив глава кабміну.

Він також зазначив, що в країні з 15 грудня розпочинається добровільна вакцинація дітей віком від 5 до 11 років, які входять до групи ризику.

Читайте також: МОЗ Чехії планує запровадити обов'язкову вакцинацію пенсіонерів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...