У Чернігові й Тернополі з 8 квітня впроваджують додаткові карантинні обмеження

2267
2 хвилини
У Чернігові й Тернополі з 8 квітня впроваджують додаткові карантинні обмеження
Додаткові карантинні обмеження через критичний приріст госпіталізованих із COVID-19 за вихідні та в понеділок було впроваджено в Чернігові в ніч на четвер. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, з посиланням на пресслужбу міської ради.

«З 00:00 8 квітня 2021 року на території міста Чернігова забороняються: відвідування закладів культури .. Проведення релігійних заходів на площі менше 10 кв.м.; проведення масових, спортивних, культурних, рекламних заходів; відвідання басейнів і спортивних споруд незалежно від форм власності; перебування без маски на площах загального користування», — йдеться в повідомленні.

Водночас ухвалено рішення пом’якшити деякі впроваджені раніше заходи. Зокрема, скасовано заборону відвідування кладовища «Яцево». Також переглянуто заборону продажу напоїв «із вікна».

Крім того, через складну епідситуацію та зростання рівня захворюваності на COVID-19 низку додаткових обмежень упроваджено з 8 квітня на території Тернопільської територіальної громади.

«Заборонено роботу розважальних центрів, дитячих розважальних центрів і дитячих ігрових кімнат; заборонено проведення всіх масових заходів; (дозволено — ред.) проведення всіх Богослужінь, інших релігійних обрядів і заходів із використанням одноразового посуду на вулиці поруч із храмом за дотримання дистанції 1,5 м між присутніми», — повідомляється на сайті Тернопільської міськради.

Робота в торговельних і торговельно-розважальних центрах дозволена за умови спільного контролю з правоохоронцями, температурного скринінгу відвідувачів, обмеження кількості відвідувачів до не більше одного відвідувача на 10 кв м, дотримання дистанції в чергах щонайменше 1,5 м.

Водночас із 12 квітня учні 1-4 класів у Тернополі підуть до школи, а решта навчатимуться дистанційно. З цього самого дня дозволено проведення практичних занять у майстернях, лабораторіях закладів профтехосвіти групами до 15 учнів.

Закладам громадського харчування з 12 квітня заборонено приймати відвідувачів у приміщеннях, дозволено лише на відкритих літніх майданчиках, а також на винос і за адресною доставкою.

Читайте також: Україна посіла перше місце в Європі за приростом заражених коронавірусом
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...