У Британії схвалили другу вакцину від коронавірусу

19
1 хвилина
У Британії схвалили другу вакцину від коронавірусу
Вакцина, яку розробляють у партнерстві AstraZeneca і Оксфордський університет, стала другою вакциною проти коронавірусу, схваленою для використання у Великій Британії. Рішення було прийнято Агентством з регулювання лікарських засобів і товарів медичного призначення країни (MHRA), передає УНН із посиланням на Sky News.

Вакцина під кодовою назвою AZD1222 була розроблена в Оксфордському університеті за підтримки британсько-шведського фармацевтичного гіганта AstraZeneca.

Результати клінічних випробувань показали, що ефективність препарату у запобіганні COVID-19 становить до 90%.

Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок повідомив Sky News, що застосування оксфордскої вакцини розпочнеться з 4 січня, і це допоможе «прискорити» вакцинацію у країні.

Хоча переважна більшість з 100 млн доз препарату, що були замовлені Великою Британією у AstraZeneca, будуть проводитися у королівстві, при первинному впровадженні будуть використовуватися дози, вироблені в Європі, відзначає видання.

Крім того, на відміну від вакцини Pfizer, вакцину AstraZeneca/Oxford не потрібно зберігати при наднизьких температурах.

Відзначається, що це найдешевша з усіх вакцин проти COVID-19, яка коштує «стільки ж, скільки чашка кави» — за даними Sky News, вона буде коштувати трохи менше 3 фунтів (близько 114 грн — ред.) за дозу. При цьому, буде потрібно півтори або дві дози.

Читайте також: Україна готова до проведення вакцинації від COVID-19 на всіх етапах — Степанов
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...