Степанов звернувся до місцевої влади: «Вибори скінчилися, час посилювати карантин»

4359
1 хвилина
Степанов звернувся до місцевої влади: «Вибори скінчилися, час посилювати карантин»
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов закликав представників місцевої влади посилити карантин відповідно до встановлених зон, інакше Україні не вдасться уникнути катастрофи.

«Звертаюся до народних депутатів та мерів: вибори скінчилися, тепер вам ніщо не заважає дотримуватися правил та вимог, які визначаються у вашому регіоні», — сказав він, виступаючи з трибуни Верховної Ради.

За словами Степанова, сповільнити поширення коронавірусу можливо лише за умови дотримання карантинних заходів всіма українцями.

«Ніхто за вас, без вашої участі не вирішить проблему коронавірусу. Кожен з нас несе особисту відповідальність за розповсюдження COVID-19. Ніхто за вас не помиє руки та не вдягне маску. Тільки ви самі можете залишитися вдома при перших симптомах хвороби», — сказав очільник МОЗ.

Окремо Степанов звернувся до українців, які принципово не хочуть носити маски та дотримуватися соціальної дистанції, проте хочуть, аби коронавірус не розповсюджувався: «Не вдасться стрибнути у воду і не намокнути».

За його словами, якщо українці і надалі будуть ігнорувати протикоронавірусні заходи, то Україні не уникнути «катастрофи».

З 2 листопада в Україні набув чинності новий розподіл по зонах карантину. Вперше в помаранчевих і червоних зонах опинилися всі області, за винятком Херсонської.

Читайте також: Українські «ковід»-тести на антиген успішно пройшли сертифікацію МОЗ
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...