Степанов заявив, що на медицину просили 225 мільярдів

229
1 хвилина
Степанов заявив, що на медицину просили 225 мільярдів
Міністерство охорони здоров'я вказувало в бюджетному запиті на наступний рік суму в 225 млрд грн, що відповідає розрахункам на програму медичних гарантій. Це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу біля парламенту 18 вересня. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Ми подавали у своєму бюджетному запиті суму коштів більшу, ніж передбачено, і зараз у дискусії перебуваємо. Ми подавали категорично іншу суму, і вважаємо, що це правильно для того, щоб побудувати реальну медицину, яка задовольнятиме всіх українців... Ми виходили принаймні з розрахунків на програму медичних гарантій. Згідно із законом, це 5% ВВП, ми подавали 225 млрд грн» – зазначив Степанов.

Також він уточнив, що на боротьбу з COVID-19 виділяються кошти з відповідного фонду по боротьбі з коронавірусом і також на сьогодні в розпорядженні Міністерства охорони здоров'я є кошти, які «йдуть через програму медичних гарантій». Цих коштів, зі слів урядовця, вистачає.

«Якщо буде нестача коштів, то ми заздалегідь будемо вирішувати це питання з міністерством фінансів, щоб вони робили перерозподіл, тому що для Міністерства охорони здоров'я є пріоритетом здоров'я українців», – додав Степанов.

Читайте також: МОЗ оновив протокол лікування COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...