Степанов роз’яснив, як будуть працювати школи, садочки і транспорт

286
2 хвилини
Степанов роз’яснив, як будуть працювати школи, садочки і транспорт
Рішення про закриття шкіл, дитячих садів і обмеження роботи транспорту в червоній зоні будуть приймати спільним рішенням державної та регіональної комісій.

Про це повідомив глава МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу 1+1, коментуючи нові правила карантину в Україні.

За його словами, Кабмін прибрав обов’язкове закриття шкіл і дитячих садів у червоній зоні.

«У зеленій, жовтій і помаранчевій зонах карантину, якщо 50 відсотків класів в конкретній школі пішли на самоізоляцію, то закривається весь навчальний заклад», — зазначив він.

Степанов підкреслив, що робота транспорту також буде регулюватися загальним рішенням державної та регіональної комісій. Жорстких обмежень в червоній зоні з перевезень пасажирів не буде.

Водночас Степанов уточнив, що нові правила зонування країни не вплинуть на збільшення або зменшення кількості регіонів в тій чи іншій зоні, адже самі критерії поділу не змінилися.

«Є завантаженість ліжок. Якщо в регіоні заповненість більш ніж 75% п’ять днів поспіль, то він переходить до помаранчевого рівня. Це буде стосуватися всієї області. Змінили також критерій за кількістю нових хворих. Раніше у нас був чіткий показник, коли відбувається перехід. Зараз це буде відбуватися на рівні міста чи районів. Якщо рівень захворюваності коронавірусом в п’ять разів перевищує середній по Україні протягом 14 днів, то населений пункт переходить до червоної зони», — резюмував глава МОЗ.

Читайте також: В Україні дозволили продаж ліків онлайн
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...