Степанов перерахував нові карантинні обмеження

287
1 хвилина
Степанов перерахував нові карантинні обмеження
Глава МОЗ Максим Степанов детально розповів про карантинні обмеження, які в Україні запровадили разом з продовженням карантину до кінця 2020 року.

Про це він повідомив під час брифінгу у четвер, 15 жовтня.

«Ще раз хочу нагадати, що саме, які саме ми ввели карантинні обмеження. Перше - будуть майже заборонені будь-які масові заходи. Якщо ми говоримо про «зелені» рівні епідемічної небезпеки, то це не більше 50 осіб з дотриманням відповідно дистанції, в «жовтій» зоні — 30 і в «помаранчевій» — не більше 20 осіб. Також ми ввели додатково обмеження щодо роботи закладів. Це ресторани, кафе, інші заклади харчування. Тепер вони працюють до 22:00 і не пізніше. Також ми чітко встановили, хто за що відповідає з точки зору контролю. Що за питання самоізоляції відповідає, в тому числі, крім закладів охорони здоров'я, Національна поліція», — сказав Степанов.

Глава МОЗ уточнив, що контролювати дотримання громадянами самоізоляції зобов'язана Нацполіція, а за контроль правил карантину на ринках, в ресторанах, магазинах і в транспорті — відповідає Держспоживслужба з органами місцевого самоврядування та представниками Укртрансбезпеки.

Нагадаємо, Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2020 року і посилив ряд обмежень.

Читайте також: До послаблення карантину не готова жодна з областей
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...