Степанов переконаний у високій якості та ефективності закупленої вакцини CoviShield

1185
1 хвилина
Степанов переконаний у високій якості та ефективності закупленої вакцини CoviShield
Вакцина CoviShield (Oxford/AstraZeneca) проти коронавірусної інфекції COVID-19 є високоякісною, і її доведена ефективність становить 70-80%, зазначає міністр охорони здоров'я Максим Степанов, пише Інтерфакс-Україна.

«AstroZeneca/Covishield є розробкою британсько-шведської кампанії спільно з вченими Оксфордського університету. Вона якісна, дієва і має доведену ефективність на рівні 70-80%. Це підтверджується всіма стадіями клінічних досліджень», — заявив Степанов під час години запитань уряду у Верховній Раді в п’ятницю.

Він нагадав, що Covishield вироблена на потужностях світового гіганта найбільшого виробника вакцин у світі в Індії. Цей завод виготовляє вакцини для 140 країн світу. Степанов також повідомив, що Канада офіційно зареєструвала і закуповує для своїх громадян вакцину Covishield.

«Я ще раз хочу заявити вам, що вакцина AstroZeneca або вакцина Covishield. Це одна і також сама вакцина, і якість цієї вакцини перебуває на рівні найкращих європейських, світових виробників», — наголосив Степанов.

Читайте також: Вакцинованих від COVID-19 в Україні вже 12 тисяч
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...