Степанов анонсував закупівлю до 200 тис. доз вакцини від COVID-19 вже у лютому

65
1 хвилина
Степанов анонсував закупівлю до 200 тис. доз вакцини від COVID-19 вже у лютому
Україна очікує на перші поставки вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 за програмою COVAX у березні 2021 року, на фінальній стадії знаходиться підписання договорів з компаніями-виробниками вакцин, за якими у лютому в Україну зможуть доставити вакцину і почати «масштабну вакцинацію». Про це на пресконференції заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує УНН.

«Щодо доставки вакцин і дат доставки вакцин: у нас є чітке підтвердження по COVAX, і ми неодноразово про це говорили, щодо поставки наприкінці першого кварталу 2021 року. Ми розраховуємо на березень — це перше. По-друге, обсяг поставки загалом по COVAX - 8 млн доз, з яких перший транш 1,2 млн доз. Окрім COVAX, на завершальній стадії з компаніями-виробниками вакцин щодо підписання договорів. Я думаю, найближчими днями тижнями їх буде підписано», — сказав міністр.

З його слів, переговірний процес із зазначеними компаніями триває з початку серпня поточного року.

«Ми розраховуємо, що, виходячи з тих перемовин і результатів перемовин, які є, ми розраховуємо, що у лютому ми будемо в змозі доставити вакцину і почати масштабну вакцинацію… Ми виходимо, щоб це було не менше 150-200 тис. доз», — зазначив Степанов.

Він розраховує, що у першу чергу потрібно буде вакцинувати медичних працівників, людей, які знаходяться у спеціалізованих закладах, і військових.

Читайте також: Україна отримає 16 млн доз вакцини від коронавірусу — Немчінов
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...