США рекомендували бустерні дози вакцини Moderna особам старше 65 років

50
1 хвилина
США рекомендували бустерні дози вакцини Moderna особам старше 65 років
Консультативна рада Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) виступила за схвалення застосування бустерних доз вакцини від коронавірусу компанії Moderna для жителів країни у віці від 65 років. Організація також рекомендує бустерні дози особам з групи ризику тяжкого перебігу захворювання та тим, що піддаються високій небезпеці зараження у зв'язку з їх професійною діяльністю.

За відповідну рекомендацію експерти FDA виступили одноголосно. Компанія Moderna запросила дозвіл на застосування бустерних доз, які містять 50 мкг вакцини — половину звичайної дози в 100 мкг.

Як пояснює газета The Washington Post, найближчими днями рекомендація експертів буде розглянута посадовими особами FDA, які приймуть остаточне рішення по заявці Moderna. Після цього федеральні Центри з контролю і профілактики захворювань дадуть рекомендації щодо того, як саме застосовувати бустерні дози вакцини Moderna.

Сьогодні в США дозволені тільки додаткові дози вакцини проти коронавірусу від американської компанії Pfizer і німецької BioNTech. Як і в ситуації з препаратом Moderna мова йде тільки про осіб старше 65 років та осіб, схильних до значного ризику тяжкого перебігу захворювання або високу небезпеку зараження.

Читайте також: ВООЗ заявила, що на боротьбу з пандемією коронавірусу потрібні $20-25 млрд
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...