США готові до вакцинації від коронавірусу дітей 5-11 років

63
2 хвилини
США готові до вакцинації від коронавірусу дітей 5-11 років
Влада Сполучених Штатів готова до проведення вакцинації від коронавірусу всіх дітей в країні у віці від 5 до 11 років. Про це заявив в четвер президент США Джо Байден, виступаючи в Білому домі.

«Знаю, що батьки з нетерпінням чекають вакцин для дітей у віці від 5 до 11 років. Гарна новина полягає в тому, що Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), а також експерти Центру з контролю і профілактики захворювань готові протягом наступних кількох тижнів винести ухвалу щодо того, чи буде застосування вакцини схвалено для даної вікової категорії», — сказав глава вашингтонської адміністрації.

«Якщо воно буде схвалене, то ми готові. Ми закупили стільки доз вакцин, що їх буде достатньо для всіх дітей в США у віці від 5 до 11 років», — зазначив Байден. Він пообіцяв, що вакцинація дітей буде організована зручним для батьків чином.

Раніше американська компанія Pfizer і її німецький партнер BioNTech подали в Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів заявку на схвалення екстреного застосування їх вакцини від коронавірусу серед дітей у віці від 5 до 11 років. На цей час препарат має дозвіл на застосування серед осіб старше 16 років і на екстрене застосування — серед підлітків від 12 до 15 років. Застосування інших вакцин серед дітей в США не дозволено.

В кінці вересня Pfizer і BioNTech повідомили про позитивні результати клінічних випробувань препарату серед дітей у віці від 5 до 11 років.

Читайте також: ВООЗ повідомила про зниження захворюваності на COVID-19 за тиждень на 7%
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...