Штам «Омікрон» виявлено у 30 країнах Африки

150
2 хвилини
Штам «Омікрон» виявлено у 30 країнах Африки
Штам «Омікрон» коронавірусу виявлено у 30 країнах Африки. Про це заявив у четвер голова відділу екстреної допомоги регіонального представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Африці Абу Салам Гейє.

«У численних африканських країнах омікрон-штам став домінувати над варіантом „Дельта“, — заявив він. — Коронавірусна інфекція, що викликається штамом „Омікрон“, швидко поширюється на континенті».

Гейє повідомив, що за останній тиждень смертність від COVID-19 в Африці збільшилася на 64% у порівнянні з попереднім тижнем. «Причина зростання смертності полягає в тому, що хворіють люди з груп високого ризику, імунна система яких ослаблена іншими хворобами, — зазначив він. — Проте кількість смертельних випадків, які зафіксовані в ході нинішньої, четвертої хвилі пандемії коронавірусу, менша, ніж на той же момент попередніх хвиль».

Однією з найгостріших проблем у боротьбі з пандемією на континенті є низькі темпи вакцинації населення від коронавірусу.

«Лише 10% населення Африки вакциновано на поточний день у порівнянні з 50% в іншому світі, — зазначив він. — Лише сім африканських країн досягли поставленої ВООЗ мети вакцинувати від коронавірусу до грудня 2021 року 40% населення». Гейє попередив, що відставання вакцинації населення в Африці створює загрозу для охорони здоров'я в усьому світі.

Фахівець додав, що проблеми вакцинації в Африці зумовлені не лише постачанням препаратів, як недоліками систем охоплення населення та доставлення вакцин на місця.

Читайте також: Байден направить у шість штатів медичні бригади для допомоги у боротьбі з COVID-19
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...