Шмигаль: у січні карантин доведеться посилити

4039
2 хвилини
Шмигаль: у січні карантин доведеться посилити
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль прогнозує посилення карантинних заходів у рамках протидії поширення коронавірусної хвороби Covid-19 у січні 2021 року. Про це урядовець написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«У грудні посилення обмежувальних заходів не буде. Завдяки карантину «вихідного дня» нам вдалося дещо стабілізувати епідемічну ситуацію та розвантажити медичну систему ... Однак, із урахуванням динаміки захворюваності припускаємо, що вводити більш жорсткі карантинні заходи доведеться вже в січні. Водночас держава робить усе, щоб українці легше пройшли зимові канікули, заради безпеки», – написав Шмигаль.

За його словами, в рамках спільної роботи з місцевою владою над переліком можливих обмежень мери міст і голови обладміністрацій подали власне бачення планованих обмежень. «Підтримують заборону або обмеження діяльності: святкових концертів, дискотек і нічних клубів, масових заходів у приміщеннях, хостелів, ТРЦ – 100%; музеїв, кінотеатрів і театрів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля – 95%; святкових ярмарків, спортзалів і фітнес-центрів – 90%», – розповів прем'єр.

Водночас за словами глави уряду, мери й глави обладміністрацій виступають за роботу з частковими обмеженнями громадського транспорту, підприємств громадського харчування (доставка або навинос) і готелів (без зон розваг і харчування).

«Повний перелік можливих карантинних обмежень буде представлений на засіданні Уряду 9 грудня», – розповів Шмигаль.

Читайте також: Українців почнуть вакцинувати проти COVID-19 в першому півріччі 2021 року

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...