Шмигаль доручив перевірити заяви про підпільну вакцинацію від COVID-19

32
1 хвилина
Шмигаль доручив перевірити заяви про підпільну вакцинацію від COVID-19
Міністерствам охорони здоров’я та внутрішніх справ доручено перевірити інформацію щодо можливої підпільної вакцинації від COVID-19 препаратами невідомого походження. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в своєму Telegram-каналі, передає УНН.

«Доручив МОЗ та МВС перевірити інформацію, оприлюднену в ЗМІ, щодо можливої підпільної вакцинації препаратами невідомого походження. І одразу повідомлю власну позицію», — написав Шмигаль.

Він зазначив, що «є прихильником вакцинації».

«Згідно з планом, затвердженим МОЗ, першу партію вакцин отримають лікарі, що працюють на передовій боротьби з COVID-19. Сам буду вакцинуватися власним коштом у другу або третю чергу, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде у клініки”», — розповів Шмигаль.

Також він нагадав, що зараз Україна очікує першу партію вакцин — 1,9 млн доз від Sinovac Biotech. З його слів, керівництво країни «проводить перемовини з іншими світовими виробниками вакцин, які пройшли клінічні випробування».

«Наразі жодна з вакцин не є сертифікованою в Україні. І впевнений, жодна свідома людина не буде вакцинуватися препаратами невідомого походження», — написав Шмигаль.

Читайте також: У МОЗ заперечують, що робота «Медзакупівель» заблокована
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...