ЄС виділить кошти на придбання вакцин від коронавірусу для бідних країн

55
2 хвилини
ЄС виділить кошти на придбання вакцин від коронавірусу для бідних країн
ЄС виділить 500 млн євро для глобальної ініціативи COVAX, метою якої є надання вакцин від коронавірусу COVID-19 для країн з низьким і середнім рівнем доходу.

Про це йдеться в заяві на сайті Єврокомісії, оприлюдненій у вівторок, 15 грудня.

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) сьогодні погодив фінансування у розмірі 400 млн євро для підтримки участі країн із низьким і середнім рівнем доходу у програмі COVAX Advance Market Commitment (COVAX AMC).

Це швидко схвалене фінансування, гарантоване Європейським фондом сталого розвитку (EFSD), разом з грантовою підтримкою COVAX AMC у розмірі 100 млн євро, наданої Єврокомісією, забезпечить доступ до вакцин від COVID-19 у 92 країнах.

«Разом з країнами-членами ЄС Team Europe на цей час виділила COVAX понад 850 млн євро, і є найбільшим донором COVAX в Євросоюзі. Спільна підтримка Єврокомісії та ЄІБ в розмірі 500 млн євро дозволить COVAX в найкоротші терміни зробити 1 млрд доз вакцин доступними для людей в країнах з низьким і середнім рівнем доходів», — заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.

Угоди між ЄС та країнами-партнерами в Африці, Азії, Карибському та Тихоокеанському регіонах, а також між країнами східного і південного партнерства вже існують у рамках Європейського фонду сталого розвитку.

Вакцини будуть закуповувати та доставляти ЮНІСЕФ та Панамериканська організація охорони здоров'я від імені COVAX.

Читайте також: Після щеплення від COVID-19 однаково треба носити маски – ВООЗ
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...