Росія заявила, що її вакцина від коронавірусу «Спутнік V» показала 92% ефективності

177
2 хвилини
Росія заявила, що її вакцина від коронавірусу «Спутнік V» показала 92% ефективності
Відповідно до першого проміжного аналізу третьої фази клінічних випробувань, ефективність російської вакцини від коронавірусу «Спутнік V» (розробка Центру імені Гамалії) становить 92%, вказано на сайті вакцини, передає Коммерсант.

Розрахунок заснований на 20 підтверджених випадках COVID-19 серед вакцинованих осіб і тих, хто отримав плацебо.

В даний час 40 000 добровольців беруть участь у подвійних сліпих рандомізованих плацебо-контрольованих клінічних випробуваннях третьої фази «Спутнік V», з яких понад 20 000 були вакциновані першою дозою вакцини і понад 16 000 – як першою, так і другою дозами вакцини .

«Ефективність була продемонстрована на основі першого проміжного аналізу, отриманого через 21 день після першої ін'єкції. Під час випробувань не було несподіваних побічних ефектів. Моніторинг учасників триває», – наголошується в прес-релізі.

Також зазначається, що наразі клінічні випробування третьої фази схвалені і проходять в Білорусі, ОАЕ, Венесуелі та інших країнах, а також фази два-три – в Індії.

Раніше стало відомо, що в Алтайському краї три медики заразилися коронавірусом після того, як їм ввели «Спутнік V». Регіональний мінохоронздоров'я пояснив це тим, що у лікарів не встиг сформуватися імунітет.

Зараз в Росії зареєстровано дві вакцини: «Спутнік V» Центру імені Гамалії і «ЕпіВакКорона» новосибірського центру «Вектор». 3 листопада було подано заявку на реєстрацію третьої вакцини «Конвідеція».

Читайте також: У Києві на карантин закриті п'ять шкіл
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...