Радуцький вважає, що Україна незабаром буде впроваджувати обмеження для невакцинованих громадян

2128
2 хвилини
Радуцький вважає, що Україна незабаром буде впроваджувати обмеження для невакцинованих громадян
Україна найближчим часом буде змушена впроваджувати обмеження для невакцинованих громадян, заявив голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький (фракція «Слуга народу»). Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Україна буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. МОЗ вже анонсував, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80% вчителів (на даний час щеплена лише половина педагогів від загальної кількості). На мою думку, аналогічні обмеження логічно запровадити для транспортників, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням. Хворий водій маршрутки інфікує аж ніяк не менше людей, ніж вчитель», — написав він у Facebook.

За словами Радуцького, в Україні наразі достатньо вакцин для імунізації.

«Ми в Україні не говоримо про обов’язкову вакцинацію, ніхто не має права змушувати людину вакцинуватись. Але цілком справедливо вимагати, щоб роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники. Ще місяць тому в нас був дефіцит препаратів для щеплення. Але на позаминулому тижні ми отримали більше 2 млн вакцин, на минулому тижні більше 2,5 млн. Вакцинація відкрита для всіх бажаючих», — написав він.

Радуцький додав, що «тепер кожен вирішує сам — дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу».

Читайте також: За добу проти коронавірусу прищепили майже 40 тис. осіб
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...