Путін заявив про реєстрацію другої російської вакцини від коронавірусу

212
1 хвилина
Путін заявив про реєстрацію другої російської вакцини від коронавірусу
У Росії зареєстрована друга вакцина від COVID-19, на підході третя, сказав сьогодні Владімір Путін на урядовій нараді, передає The Bell.

«Новосибірський центр «Вектор» зареєстрував сьогодні другу російську вакцину проти коронавірусу «ЕпіВакКорона». Наскільки я знаю, у нас на підході ще третя вакцина – центру імені Чумакова РАН», – сказав Путін.

Вакцина «Вектора» відрізняється від тієї, яку вже активно пробують на собі політики та чиновники (і яку тестувала донька Путіна) – вакцину центру імені Гамалії.

«На відміну від своїх колег, новосибірські вчені розробили вакцину, яка містить фрагменти вірусу – синтетичні пептидні антигени. Вакцина на їх основі викликає імунну реакцію проти COVID-19 і надалі сприяє розвитку імунітету», – сказано в релізі Роспатенту.

Вакцина центру Чумакова відноситься до третього різновиду. Це цільновіріонна вакцина, яка містить цілісний вірус. Друга фаза клінічних випробувань цієї вакцини розпочнеться 19 жовтня, закінчиться до грудня.

Як повідомляють російські ЗМІ, друга вакцина «ЕпіВакКорона» розробки новосибірського центру «Вектор» буде введена в цивільний оборот 1 січня 2021 року, випливає з даних державного реєстру лікарських засобів.

Нагадаємо, президент України Зеленський розкритикував російську вакцину і сказав, що «Євросоюз допоможе Україні отримати справжню».

Читайте також: На самоізоляцію через коронавірус пішли понад 5 тисяч класів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...