Прем'єр-міністр Ізраїлю заявив про початок ревакцинації осіб старше 60 років

68
1 хвилина
Прем'єр-міністр Ізраїлю заявив про початок ревакцинації осіб старше 60 років
Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннетт в четвер оголосив, що країна запропонує бустерне щеплення від коронавірусу людям старше 60 років, які вже були вакциновані. Про це повідомляє Associated Press.

Оголошення Нафталі Беннетта робить Ізраїль першою країною, що запропонувала своїм громадянам третю дозу вакцини від COVID-19 в широкому масштабі.

«Сьогодні ввечері я оголошую про початок кампанії з отримання бустерної вакцини, третьої дози», — сказав Беннетт у телевізійному зверненні.

Будь-яка особа старше 60 років, що була вакцинована понад п'ять місяців тому, буде мати право зробити третє щеплення (в Ізраїлі це препарат Pfizer/BioNTech). Беннетт сказав, що новий президент країни Іцхак Херцог буде першим, хто отримає бустерне щеплення в п'ятницю. Для ізраїльського населення ця пропозиція набирає чинності вже в неділю.

На думку прем'єр-міністра, вакцина від коронавірусу схожа з вакциною проти грипу, яку потрібно час від часу робити знову.

Понад 57% з 9,3 млн громадян країни отримали дві дози вакцини Pfizer / BioNTech. Понад 80% населення старше 40 років вакциновано.

Читайте також: У Києві розпочали підготовку до можливого спалаху коронавірусу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...