Понад 20 країн обмежили авіасполучення з Великою Британією через мутований COVID-19

22
2 хвилини
Понад 20 країн обмежили авіасполучення з Великою Британією через мутований COVID-19
Низка країн обмежила транспортне сполучення з Великою Британією через новий штам коронавірусу, який, за попередніми заявами, поширюється швидше за інші.

Про це повідомляє BBC.

Канада з понеділка припинила всі польоти з Великої Британії щонайменше на 72 години. Пасажирів, які прибули до Канади з Великої Британії, мають повторно оглянути та застосувати до них посилені заходи карантину.

Нідерланди заборонили всі пасажирські рейси з Великої Британії щонайменше до 1 січня. Також заборонені пасажирські пороми.

Франція на 48 годин зупинила будь-яке сполучення з Великою Британією, зокрема і через Євротунель, обмеження також стосується вантажних автомобілів. Ірландія теж щонайменше на 48 годин зупиняє авіасполучення з Британією. Паромні вантажні перевезення будуть продовжуватися.

Німеччина та Бельгія забороняють лише пасажирські авіарейси з Великої Британії. Як пише CNN, рейси туди і назад заборонили Аргентина, Чилі та Колумбія.

Італія припиняє польоти до Великої Британії та назад до 6 січня, а також заборонить в'їзд тим, хто був у країні упродовж останніх двох тижнів. Португалія дозволяє лише своїм громадянам прибувати з Британії, вони також повинні мати негативний результат тесту на коронавірус.

Естонія зупинила авіасполучення з Великою Британією до кінця року, а Болгарія — до 31 січня. Чехія запроваджує 10-денний карантин для усіх, хто приїхав із Великої Британії.

Саудівська Аравія на один тиждень припинила всі міжнародні рейси, Туреччина заборонила польоти з Великої Британії, Південної Африки, Нідерландів та Данії. Ізраїль заборонив рейси з Великої Британії, Данії та Південної Африки, а також заборонив приїжджати громадянам цих країн.

Про обмеження сполучення з Великою Британією також заявляли Іран, Хорватія, Марокко, Австрія, Кувейт.

Представники урядів країн Європейського Союзу мають о 12:00 за Києвом зібратися на термінову нараду через новий штам. Також має відбутися термінова зустріч уряду Великої Британії, на якій, ймовірно, оголосять про нові обмеження.

Читайте також: В Україні набули чинності нові карантинні обмеження
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...