Південна Корея почне використовувати таблетки Pfizer від COVID-19

68
1 хвилина
Південна Корея почне використовувати таблетки Pfizer від COVID-19
Південна Корея стане першою азійською країною, яка почне широко застосовувати таблетки компанії Pfizer під час лікування від коронавірусу на тлі критичної ситуації з поширенням нового штаму «Омікрон». Про це в четвер повідомило агентство Reuters.

«Через надзвичайно високий рівень поширення штаму „омікрон“, ліки мають відіграти значну роль у стримуванні зростання кількості інфікованих коронавірусом», — сказав співробітник Корейського агентства з контролю та профілактики захворювань (KDCA) Кім Гі Нам.

Повідомляється, що майже 630 тис. таблеток Paxlovid, виготовлених американською компанією, вже доставлені до 280 аптек та 90 лікувальних центрів Південної Кореї. Цієї кількості достатньо для лікування 21 тис. потенційних пацієнтів.

Як зазначає агентство, ліки будуть доступні для більш ніж 1 тис. осіб на день як для хворих, так і для тих, хто перебуває в зоні ризику. Йдеться насамперед про громадян у віці старше 65 років, а також осіб з ослабленим імунітетом та хронічними захворюваннями. Очікується, що наступну партію ліків у кількості 300 тис. таблеток, розрахованих на 10 тис. осіб, буде доставлено до Південної Кореї наприкінці січня.

Читайте також: Штам «Омікрон» виявлено у 30 країнах Африки
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...