Південна Корея планує запровадити паспорти вакцинації

71
1 хвилина
Південна Корея планує запровадити паспорти вакцинації
Уряд Республіки Корея розгляне питання про введення в країні паспортів вакцинації, що стане одним з кроків в бік повернення до звичайного повсякденного життя. Про це заявив в середу прем'єр-міністр Кім Бу Гем в ході першого засідання комітету з питань переходу до періоду постпандеміі.

«Коронавірус більш не вселяє безпричинного страху, тепер це інфекційне захворювання, що піддається контролю. У зв’язку з цим можна починати підготовку до повернення до звичайного життя», — зазначив глава уряду на початку свого виступу. За його словами, тепер влада «повинна розглянути такі заходи, як введення паспортів вакцинації, а також зміцнення системи медичного реагування в разі виникнення непередбачених ситуацій».

Впровадження паспорта вакцинації передбачає надання повністю щепленим людям різних преференцій, зокрема, необмеженого допуску на масові заходи, в різні громадські заклади, державні установи тощо.

В той самий час Кім Бу Гем зазначив, що поточна ситуація поки не дозволяє говорити про скасування масочного режиму. «Мова в першу чергу поки йде про досягнення балансу між нормальним, повсякденним життям людей і карантинними заходами», — пояснив прем’єр.

В Південній Кореї число повністю вакцинованих громадян склало 30 млн, або 59,6% жителів країни. Влада спробує збільшити темпи вакцинації в наступні десять днів, щоб вже до кінця цього місяця досягти рівня 70%.

Читайте також: Індія схвалила використання препарату Bharat Biotech для вакцинації дітей
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...